Natalia Siwiec - co słychać u Miss Euro

Widziano ją z nowym facetem, pojechała szukać prawdy na festiwalu Burning Man, nie przestaje zachwycać swoim ciałem. Natalia Siwiec to wciąż jedna z najpiękniejszych polek.

Natalia miała być tylko miss Euro (przypomnijmy tylko, że chodzi o to Euro, w którym przegraliśmy u siebie co dało się przegrać, a nie to, w którym o dziwo sporo ugraliśmy). Okazało się jednak, że dziewczyna na kilka lat zadomowiła się w polskich mediach na dobre, a przez wielu uznawana jest wciąż za jedną z najpiękniejszych polek.

Dziewczyna gościła na łamach pism dla facetów, bohaterką programu „Enjoy the view”, w którym mogliśmy podglądać jej życie i oczywiście jej widoki. Szczególnie te w sypialni. Niestety Natalia przed kamerami grała wstydnisię i program szybko spadł z anteny. Od niedawna Siwiec jest prowadzącą program „Mów mi Mistrzu”, w TVP. Nie bardzo wiemy o co w programie chodzi, chyba zresztą nie wiedzą tego twórcy, ale Natalia prezentuje się tam wyśmienicie, a portale plotkarskie piszą, że bieliźniana modelka przeszła niezwykłą metaforę. Całe szczęście to co dla nas ważne nie przeszło przemian, a przynajmniej my ich nie dostrzegamy

Natalia jeszcze lepiej prezentuje się na swoim Instagramie, choć i tu ostatnio jest bardziej powściągliwa. Mniej ciała, więcej mody, podróży, szczęśliwego jak się zdaje życia. Wyłapaliśmy jednak dla was wszystko co najlepsze. Enjoy the view.
Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/nataliasiwiec.official Wtorek 20.12.2016