Następczyni Pameli Anderson - Kelly Rohrbach

Urodzona w Connecticut Kelly Rohrbach świetnie nadaje się do roli C.J. Parker, czyli ratowniczki, którą niegdyś grała sama Pamela Anderson. Czy 26-letnia aktorka i modelka dźwignie to brzemię? Warunki fizyczne ma idealne, a wykształcenie aktorskie aż na wyrost.
kelly-rohrbach.jpg

Następczyni Pameli Anderson jako uczennica żeńskiej szkoły średniej grała w golfa i robiła to na tyle dobrze, że uzyskała stypendium sportowe na Uniwersytecie Georgetown. Ten ukończyła jako aktorka. Dalej kształciła się aktorsko w słynnej London Academy of Music and Dramatic Art, której absolwenci występują w najbardziej prestiżowych teatrach. Jednak Kelly jest wyjątkiem od tej reguły i wylądowała w remake`u Baywatch (Słoneczny Patrol). Nie umniejszamy nikomu przy tej produkcji, ale umówmy się – to będzie kino rozrywkowe, głównie ku uciesze oczu widzów.

Po epizodach w serialach i hollywoodzkich filmach Kelly zajęła się też modelingiem. Ma na koncie kilka dużych kampanii i była też debiutantką roku 2015 katalogu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Teraz wraca do ekranizacji serialu Baywatch, który oryginalnie gościł na ekranach naszych telewizorów kineskopowych w latach 1989 – 2001. Zagra tam C.J. Parker, tę samą, którą grała Pamela Anderson. W rolę jej szefa - Mitcha Buchannona wcieli się Dwayne „The Rock” Johnson.

Światowa premiera filmu „Baywatch” będzie miała miejsce 19 maja 2017 roku. A premiera zdjęć Kelly Rohrbach w charakterystycznym seksownym stroju kąpielowym już dziś u nas.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 08.03.2016