Naomi Campbell kończy 50 lat. Tak dziś wygląda ikona lat 90.

Naomi to idealny dowód na to, że pięknym kobietom wybacza się wszystko. A nawet więcej niż wszystko.
W latach 90. branżą modelingu rządziło pięć kobiet: Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Linda Evangelista, Christy Turlington i właśnie Naomi Campbell. Otwarcie mówiły o tym, że nie wstają z łóżka za mniej niż 100 tys. dolarów dniówki. Poza wybiegami media były zafascynowane ich życiem prywatnym, a Naomi była i jest mistrzynią w dostarczaniu tematów dziennikarzom brukowców na całym świecie. W związku z tym, że Naomi słynie z trudnego charakteru, przygotowaliśmy specjalny poradnik na wypadek nieoczekiwanej randki z Naomi Campbell. 

1. Ukryj wolno leżące przedmioty. 
Gdybyś kiedykolwiek miał szczęście i na twojej drodze stanęłaby Naomi Campbell, upewnij się, że nie ma w ręku swojego telefonu, albo innej rzeczy, którą mógłbyś oberwać. W 2007 roku modelka dostała wyrok za zranienie swojej asystentki, w którą rzuciła telefonem komórkowym. Gwiazda musiała zapłacić za leczenie poszkodowanej i odpracować 5 dni prac społecznych. 

2. Zdezynfekuj mieszkanie
Gdyby po udanej randce udało ci się zaprosić Naomi do siebie do domu, pamiętaj, ze musi być sterylnie czysto. Gwiazda chorobliwie boi się bakterii i dezynfekuje każdą przestrzeń, w której przebywa.

3. Zostań dyktatorem
I to niekoniecznie mody. Naomi znana jest ze słabości do despotycznych przywódców. Zachwycała się m.in. Hugo Chavezem, z którym przeprowadzała wywiad dla magazynu GQ i Fidelem Castro. Sympatią do tego drugiego pochwaliła się kiedyś Magda Gessler.

4. Nie oświadczaj się
Nawet jeśli uznasz, ze twój związek z supermodelką jest udany, to nie proponuj jego formalizacji. Naomi nigdy nie wyszła za mąż. Jak sama twierdzi, wyłącznie dlatego, że boi się rozwodu. Jest w tym sporo logiki. 


5. Nie gotuj kolacji
Przy odrobinie szczęścia wstrzelisz się w głodówkę modelki i nie będziesz musiał martwić się o posiłek. Sprawdź jej dietetyczny kalendarz i zaproś ją do najdroższej restauracji w mieście bez obawy, że zamówi cokolwiek. Pokażesz się z najlepszej strony i nie wydasz ani złotówki. Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Piątek 22.05.2020