Najsłynniejsze krągłości świata - Ashley Graham

Ma 29 lat i za misję obrała sobie promowanie alternatywnego kanonu piękna. Nie wstydzi się zbędnych kilogramów i uwielbia pozować w negliżu przed obiektywem.

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek size plus na świecie. Ta dziewczyna jest dumna z własnych krągłości i każdego kilograma ciała. Swoim podejściem do kobiecego piękna zdobyła sobie serca wielu fanów rozrzuconych po różnych częściach naszego globu. Modellingiem para się już od dłuższego czasu.

Została odkryta kiedy akurat robiła zakupy w centrum handlowym. Miała wtedy zaledwie 12 lat. Od tamtej pory zaczęła się jej kariera. Kiedy osiągnęła pełnoletniość zaczęła pozować dla słynnych marek, a także do kalendarzy i męskich magazynów. Ashley bardzo lubi pokazywać się w negliżu, dzieląc się z fanami fotkami w samej bieliźnie na swoim Instagramie.

Swoje wymiary 97-76-117 uważa za idealne i nie zamierza chudnąć. W końcu mówi się, że nieważne jaki dziewczyna nosi rozmiar ubrań, ale to jak dba o swoje ciało. Czy Ashley trafia w twoje gusta?Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:https://www.instagram.com/theashleygraham/ Wtorek 23.05.2017