Najseksowniejsze kadry z Caroline Wozniacki

Kilka miesięcy temu pokazywaliśmy wam efekty współpracy gorącej tenisistki polskiego pochodzenia - Caroline Wozniacki oraz magazynu Sports Illustrated Swimsuit. Ku naszej radości to jednak nie koniec! Wspomniane czasopismo właśnie opublikowało kolejny materiał wideo z seksowną Polką w roli głównej!

sports00.png

A oto i nasza kolejna utalentowana ślicznotka eksportowa! Caroline Wozniacki (Karolina Woźniacka) urodziła się co prawda w Danii, ale jej rodzice pochodzą z Polski. Jej mama była reprezentantką naszego kraju w siatkówce, a ojciec grał w piłkę nożną. Zamiłowanie do sportu ta urocza blondynka ma więc we krwi. Podobnie jak seksapil właściwy dla naszych krajanek!

Jeśli chodzi o magazyn Sports Illustrated Swimsuit, Karolina zgłosiła się do niego sama. Tak też powstała gorąca sesja w bikini oraz krótki materiał wideo zza jej kulis, które prezentowaliśmy wam z resztą jakiś czas temu. Na szczęście to jednak nie koniec. Gazeta najwyraźniej dysponowała tak dużym materiałem z piątą rakietą rankingu WTA, że postanowiła wypuścić kolejne wideo z nią w roli głównej!

Nie pozostaje nam nic innego, jak zatrzeć rączki, a was zaprosić na seksowny seans!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Sports Illustrated Swimsuit Niedziela 06.09.2015