Najseksowniejsza laska w sieci

W internecie jest wiele gorących dziewczyn. Jednak wystarczy spojrzeć na seksowną Emily Sears, by zapomnieć o wszystkich pozostałych kobietach i po prostu utonąć w widoku jej kształtów.

Kojarzycie Emily Sears? Musicie, takich kształtów się po prostu nie zapomina. Nam na przykład, wciąż się one śnią po nocach, na przemian z seksownym ciałem Abigail Ratchford. Zresztą nie bez kozery wspominamy tutaj tę drugą modelkę, ponieważ obie panie mogą poszczycić się wprost nieziemskimi piersiami.

Naszym skromnym zdaniem Emily ma jednak o ułamek ułamka punktu lepszy biust i dlatego też bylibyśmy skłonni nazwać ją najseksowniejszą laską w internecie. Podejrzewamy zaś, że 3,2 miliona osób (pewnie sami faceci), które obserwuje konto Emily na Instagramie, zgodziłoby się z nami w stu procentach.


Kształty Emily wywołują w obserwatorach szał do tego jednak stopnia, że napaleni samce masowo dzielą się z nią (niechcianymi) fotkami swoich penisów. Wątpimy byście chcieli zrobić to samo, ale gdyby jednak taki pomysł przemknął Wam przez głowę, to stanowczo odradzamy.

Emily jest bowiem nie tylko piękną i popularną kobietą, ale także znaną wojowniczką o godność kobiet w sieci. Dlatego też natychmiastowo namierza każdego wyuzdanego amanta, wysyłającego jej fotki swoich klejnotów, po czym bez skrupułów informuje o tym jego dziewczynę, żonę, mamusię lub innych członków rodziny. A co, niech wiedzą jakiego delikwenta mają pod swoim dachem!

Dlatego też wszystkie niekonwencjonalne metody podrywu odłóżcie na bok i po prostu ograniczcie się do podziwiania zdjęć Emily Sears.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 07.07.2016