Najdłuższe polskie nogi - Klaudia Rajnert

Mierzy 177 centymetrów wzrostu, z czego większość to jej niesamowicie długie nogi, które uwielbia pokazywać w całej okazałości na fotografiach zamieszczanych w mediach społecznościowych.


Klaudia Rajnert nie bez powodu określa siebie mianem Long Legs Queen. Już nawet po szybkim rzucie oka na jej instagramowe konto, można zauważyć, że jej nogi sięgają niemal po samą szyję. Lubi je pokazywać, ale długie kończyny to nie jedyna rzecz, jaką Polka może się pochwalić.

Na swoim koncie posiada już kilka sukcesów. W 2013 roku została finalistką The Look of the Year, czyli najstarszego konkursu modellingowego na świecie, organizowanego od ponad 30 lat i obejmującego 50 krajów. Od niego zaczynały gwiazdy pokroju Cindy Crawford, czy Gisele Bundchen. Ciekawe czy Klaudię czeka równie udana kariera. To się okaże. Dziewczyna nie zwalnia tempa.

W 2017 roku uzyskała tytuł I Wicemiss Polonii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przegrała z Nelą Serwacińską, ale walka była bardzo wyrównana. Koło tej dziewczyny nie można przecież przejść obojętnie. Jej wymiary to 86-62-88, a piersi nosi w miseczce C. Podejrzewamy że jej kolegom ze studiów na wspomnianej uczelni ciężko jest się skupić na zajęciach.

Niestety nawet jeśli ślinią się na jej widok zamiast słuchać wykładowcy, mogą jedynie o niej marzyć. Klaudia jest zajęta przez jednego szczęśliwego faceta, z którym czasami pokazuje się na zdjęciach. Internauci nieraz próbowali umówić się z nią na kawę, ale pozbyła się natrętów wrzucając fotografię z partnerem i podpisem, że ma już z kim na nią chodzić. Nie będziemy stawać na drodze takiej miłości, ale wciąż zamierzamy cicho wzdychać do prawdopodobnie najdłuższych nóg w Polsce. 
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/rajnercik/ Wtorek 09.05.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)