Najczęściej szukana laska 2012

Poonam Pandey – najczęściej wyszukiwana, według Google, dziewczyna w 2012 roku. Zważywszy na jej wygląd oraz kontrowersje, jakie wywołuje, nie dziwimy się i pokazujemy najlepsze wyniki wyszukiwania. W grafikach, rzecz jasna.
poonam-pandey.jpg

Poonam Pandey to indyjska aktorka i modelka. Ma 23 lata i już zdążyła poruszyć drugi co do liczby ludności kraj na świecie. Wszystko przez kontrowersje, które wywołuje. Prowadzi konflikty z innymi aktorkami na swoim twitterze i w odwecie za wypominanie jej roznegliżowanych zdjęć, obiecuje w swoich czynach posunąć się jeszcze dalej.

Największy rozgłos zdobyła, gdy w 2011 roku obiecała rozebrać się publicznie, jeśli Indie wygrają Puchar Świata w krykiecie. Jej rodacy się spisali, ona nie. Jednak kibicując rok później swojej ulubionej drużynie, obiecała to samo i tym razem wywiązała się z obietnicy. Oficjele uznali ją za persona non grata, Hindusi zadurzyli się w niej i zaczęli wklepywać jej imię i nazwisko w Google.

W 2011 roku została uznana za najbardziej śmiałą celebrytkę w Indiach. Wykorzystuje ten tytuł i podgrzewa atmosferę jeszcze bardziej, wklejając swoje roznegliżowane foty i przyznając się do uzależnienia od seksu. W tym roku można zobaczyć ją na dużym ekranie w filmie „Nasha”. To historia nauczycielki, która zamiast uczyć sztuki aktorskiej, zaczyna udzielać korepetycji jednemu ze swoich uczniów z Kamasutry.

Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/iPoonampandey Piątek 28.03.2014