Nagie studentki 2016

Nadchodzi koniec roku, czas więc na ciekawe kalendarze. Kibicujemy pomysłom podobnym do naszego, gdzie odliczanie upływających dni umilają piękne rozebrane pani.
wioslarki-nago.jpg

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w kalendarz CKM na 2016 rok, to zrób to jak najszybciej nabywając najnowszy numer Czasopisma Każdego Mężczyzny na grudzień 2015, gdzie znajdziesz najbardziej wyczekiwany dodatek roku!

A my zaglądamy w inne miejsca, gdzie powstają równie apetyczne kalendarze. Tym razem padło na Warwick i miejscową żeńską drużynę wioślarską. Panie z reprezentacji miejscowego uniwersytetu postanowiły zrzucić ubrania, by po raz kolejny wspierać szczytny cel. W zeszłym roku dzięki rozbieranemu kalendarzowi udało im się zebrać około 72 000 złotych. Trochę pomógł im Facebook, który zamieszczone w serwisie zdjęcia uznał za pornograficzne i je usunął. To nagłośniło całą akcję.W tym roku wioślarki liczą na większe wpływy i zleciły wydrukowanie większej ilości kalendarzy i plakatów. Pierwszych będzie o 500 więcej, czyli 2 500, drugich 120 sztuk. Uważamy, że dziewczyny trochę zaniżają swoją samoocenę takim nakładem i obstawiamy, że z powodzeniem znalazłoby się dużo więcej chętnych.

11 studentek w wieku 18 – 21 w zeszłym roku zysk ze sprzedaży przekazały organizacji Macmillan Cancer Support zapewniającej wsparcie osobom, które chorują na nowotwory.

Spodobał Ci się Warwick Rowing Women's Naked Calendar? Swój egzemplarz możesz kupić pod tym linkiem.
Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: warwickrowing.org/womens-calendar Poniedziałek 23.11.2015