Nagie rugbystki 2016

Rugbystki z Oxfordu postanowiły rozebrać się, by udowodnić, że w tak twardej grze jest miejsce na delikatne i zmysłowe kobiece ciała. Tak odczytujemy to my między wierszami. Ale cel zrzucenia ochraniaczy i strojów jest bardzo wzniosły.
1gbbx0sr.jpg

Co roku różne grupy robią podobne rzeczy – rozbierają się, by zachęcić ludzi do kupowania kalendarzy, z których zysk ze sprzedaży przekazany będzie bardziej potrzebującym. Nic w tym dziwnego – oddają cząstkę intymności, która ma swoją cenę, lecz nie jest do kupienia na co dzień, ale właśnie w takich momentach – kiedy bohaterki zdają sobie sprawę, że może to komuś pomóc. Tak powinny być traktowane te dziewczyny i inne, które biorą udział w podobnych projektach.

Niedawno prezentowaliśmy młode studentki, reprezentantki drużyny wioślarskiej Warwick, które świetnie prezentowały się na zdjęciach do kalendarza na 2016 rok. Tym razem ubrania zrzuciły rugbystki uniwersyteckiej drużyny Oxfordu. Wcześniej zrobili to ich koledzy sportowcy, ale dla Waszego bezpieczeństwa nie pokażemy efektów, skupcie się (i kupcie) na tym kalendarzu.

Oglądanie tych zdjęć to spełnienie męskich pragnień o wzroku przeszywającym ubrania. Przyznaj się, pewnie nieraz oglądając relacje sportowe z kobiecych zmagań, wyobrażałeś sobie zawodniczki nago... Mówisz – masz.To pierwszy kalendarz Oxford University Women’s Rugby Football Club (OUWRFC), na łamach którego jedynie w korkach i podkolanówkach ganiają za jajowatą piłką, przepychają się i... trzymają za pośladki. Wszystko w ramach wsparcia dla fundacji Beat zajmującej się pomocą osobom z zaburzeniem łaknienia.

Kalendarze co prawda można zamawiać jedynie wewnątrz Wielkiej Brytanii, ale póki żadne cuda gospodarcze w Polsce się nie wydarzyły, póty masz na bank znajomego emigranta na Wyspach, który może Ci to wydawnictwo podesłać lub przywieźć na święta. Zamawiasz TUTAJ.

AKTUALIZACJA:
Jest już opcja dostawy międzynarodowej, więc nie musisz odrywać kolegi od spełniania angielskiego snu.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: Mark Barnfield Czwartek 26.11.2015