Nagi doping – polskie cheerleaderki w CKM!

Ewelina Młyńska i Malwina Ciszewska, cheerleaderki z Sopotu, dopingują swoimi występami polskich siatkarzy. Wkrótce zobaczysz je na parkiecie podczas siatkarskiego Euro rozgrywanego w Polsce – a już teraz spotkasz je w CKM!

cheerleaderki-ckm-9-17.jpg

CKM: Jak często występujecie na meczach siatkówki?
Ewelina Młyńska: Bardzo często! Przecież jako członkinie zespołu Cheerleaders FLEX Sopot jesteśmy oficjalnymi cheerleaderkami Reprezentacji Polski w siatkówce
mężczyzn!
Malwina Ciszewska:  ...a oprócz tego tańczymy też na ligowych rozgrywkach siatkarzy i siatkarek.

CKM: Gdzie jest więcej emocji: na sesji dla CKM czy na występach cheerleaderek? 
Ewelina Młyńska: Ciężko powiedzieć... Każdemu z tych wydarzeń towarzyszą inne emocje oraz odczucia, których nie da się ze sobą porównać.
Malwina Ciszewska: Zdecydowanie więcej emocji jest na występach przed publicznością! Choć nie ukrywam – podczas robienia zdjęć też było ich sporo (śmiech).

CKM: Jaki występ cheerleaderski najbardziej wbił się wam w pamięć?
Malwina Ciszewska: Dla mnie najbardziej pamiętne były występy na meczach amerykańskiej NBA w Phoenix i Waszyngtonie. Oraz finałowy mecz Mistrzostw Świata siatkarzy w katowickim Spodku w 2014 roku.
Ewelina Młyńska: Dla mnie też tamten finał mistrzostw świata, który wygrali Polacy. Cieszę się, że mogłam być częścią tego sukcesu.

CKM: Które miejsce zajmie Polska w tegorocznych siatkarskich Mistrzostwach Europy?
Ewelina Młyńska: Na to pytanie jest chyba tylko jedna odpowiedź: oczywiście pierwsze!
Malwina Ciszewska: Oczywiście!

CKM: Co robicie poza „czirliderowaniem”?
Ewelina Młyńska: Studiuję na Politechnice w Gdańsku, został mi rok do uzyskania tytułu magistra. Potem chciałabym pracować jako specjalistka ds. planowania produkcji.
Malwina Ciszewska: Jestem rehabilitantką, masażystką, prowadzę prywatną rehabiltację domową i to jest moje główne zajęcie. Ale tańczę od 6. roku życia, więc w tym wypadku cheerleadering jest tzw. praco–hobby. Z naciskiem na to drugie.

CKM: Podobają wam się sportowcy? Z jakiej dyscypliny najbardziej?
Malwina Ciszewska: Nieważna dyscyplina, najważniejsze jest, żeby facet w ogóle był wysportowany. To dla mnie istotne, bo pływam, gram w squasha, jeżdżę konno, skaczę na trampolinach, chodzę na aerobox. W wakacje jeżdżę na rolkach, a zimą na nartach. Wiec nie mogłabym mieć nieaktywnego chłopaka...
Ewelina Młyńska: A ja nie chciałabym, żeby mój chłopak był sportowcem. Wystarczy, aby spędzał aktywnie czas.

CKM: No to na koniec szczerze: który siatkarz z polskiej reprezentacji najbardziej wam się podoba?
Malwina Ciszewska: Szczerze? Andrzej Wrona!
Ewelina Młyńska: Wiesz, żaden jakoś nie przykuł mojej uwagi...  

To był wywiad – gorące zdjęcia Malwiny i Eweliny, cheerleaderek siatkarskiej reprezentacji Polski, zobaczysz tylko w nowym numerze miesięcznika CKM (już w kioskach!).

09_ckm_17cover-cheer617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 04.08.2017