Monica Cruz - seksowna siostra Penelope

Założę się, że każdy z naszych użytkowników zna Penelope Cruz. Ale czy wiedzieliście o jej prześlicznej siostrze – Monice?
monica cruz bikini


Ma 36 lat i jest o trzy wiosny młodsza od swojej bardziej znanej siostry – Penelope Cruz. W tej chwili zajmuje się aktorstwem i jest już rozpoznawalna w swoim kraju, ale jej początki nie były związane z występami przed kamerą.

Zaczynała od tańca, a konkretnie od tradycyjnego baletu i flamenco. Po ukończeniu Królewskiej Akademii Tańca w Hiszpanii tańczyła w jednej najbardziej prestiżowych grup tanecznych. Jednak po siedmiu latach pozazdrościła siostrze i zapragnęła pojawiać się poprzez telewizory w domach Hiszpanów. Najpierw prowadziła show o dojrzewających młodych twórcach – piosenkarzach, tancerzach, aktorach, którzy zderzali się z brutalną rzeczywistością opuszczając mury prestiżowej szkoły artystycznej.

Monica Cruz dopiero w 2005 roku zaczęła grać w filmach. Trzy lata później pojawiała się na plakatach wraz z siostrą. Reklamowały własną linię ciuchów, którą stworzyły dla jednej z sieciówek. Jej największym występem, choć nie wszyscy o tym wiedzą, była główna rola w… „Piratach z Karaibów”.  W części z 2011 roku „Na nieznanych wodach” była dublerką swojej siostry. Penelope była w czasie zdjęć do tego filmu w ciąży, zatem ujęcia, gdzie musiała pokazać całą sylwetkę, odgrywała Monica. A sylwetkę ma świetną, zobaczcie sami jej zdjęcia w bikini.Monica Cruz miała kilku znanych facetów, jednak żaden jej związek nie przetrwał do tej pory. Ma natomiast dziecko, którego ojca nie zna. Nie, nie imprezuje tak grubo. Stwierdziła, że żaden z dotychczasowych facetów nie jest godzien dać jej potomka, poddała się więc zabiegowi sztucznego zapłodnienia. Po co ci to piszę? Ano żebyś się nie zniechęcał tylko szlifował język i próbował udowodnić pannie Monice, że może i południowcy mają temperament, ale ułańska fantazja poparta zwinną lancą oswoi nawet tak niezależną Hiszpankę. Ole!

Jedna z lepszych odsłon aktorki - Monica Cruz w bieliźnie:Dodał(a): gianni / fameflynet.com Czwartek 01.08.2013