Modelki plus size - hot or not?

W najnowszym wydaniu amerykańskiego "Vogue’a" pojawiła się sesja z udziałem modelek XXL. Wyszło seksownie?

modelki xxl vogue

Magazyn "Vogue" słynie z publikowania zdjęć typowych modelek high fashion. Ich rozmiary na ogół nie przekraczają 34, a staniki wieją pustką. Taki kanon piękna sprawdza się doskonale na wybiegach i w świecie mody, ale poza kilkoma wyjątkami, naprawdę nie ma czym się jarać. W końcu kto by się tam podniecał wieszakami?

Ten miesiąc należy jednak do przełomowych. Choć do tej pory redaktor naczelna wspomnianego czasopisma - Anna Wintour nie chciała słyszeć o dziewczynach w rozmiarach XXL, w końcu zdecydowała się na publikację ich zdjęć. Co prawda wiele gazet pokazywało już podobne niewiasty dużo wcześniej, ale jeśli chodzi o amerykańskiego Vogue'a to zdecydowana nowość.

Zdjęcia w bieliźnie wykonała znana fotograf - Cass Bird, a media na całym świecie już rozpisują się, nad apetycznością i seksapilem przedstawionych modelek.

Jak dla nas to wciąż popadanie ze skrajności w skrajność, ale trzeba przyznać, że kilka z poniższych pań wygląda całkiem nieźle.Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/cassblackbird Poniedziałek 17.11.2014