Miss Universe 2015

Miss Universe została Miss Kolumbii – Paulina Vega. Gorąca latynoska pokonała 87 najpiękniejszych reprezentantek innych krajów. Publiczność ją jednak wygwizdała, bo miała inną faworytkę.
miss-universe-2015.jpg

fot.: instagram.com/paulinavegadiep

Sonda

Kto powinien zostać Miss Universe 2015?

22-letnia Kolumbijka zdobyła koronę w prestiżowym, organizowanym od 1952 roku konkursie piękności. Jednak według zgromadzonej w Miami publiczności nie była faworytką. Gdy ogłaszano wyniki, z sali rozległo się buczenie. Ludzie byli zawiedzeni, że nie wygrała Miss Jamajki – 22-letnia Kaci Fennell, która ostatecznie zajęła piąte miejsce. Jednym z sędziów był bokser Manny Pacquiao.

Nieszablonowe odpowiedzi oraz nietypowa fryzura – włosy ścięte na krótko, w stylu Halle Berry – to rzeczy, które rzekomo zadecydowały o „ukaraniu” jamajskiej piękności piątym miejscem. Miała też podpaść, wymieniając najszybszego człowieka na Ziemi - Usaina Bolta i króla reggae - Boba Marleya jako najbardziej zasłużone osoby na świecie. Podobno po zejściu ze sceny zaczęła twittować propagując hashtag #MissJamaicaShouldHaveWon.

Miss Universe 2015 – Paulina Vega - powiedziała, że był to jej pierwszy i zarazem ostatni konkurs piękności, bo chce skupić się na swojej edukacji i wrócić na studia.

1. miejsce: Paulina Vega – Miss Kolumbii2. miejsce: Nia Sanchez – Miss USA3. miejsce: Diana Garkusha – Miss Ukrainy

Thank you @fadilberisha @blairberisha @annexie_ for great photoshoot 💗

Una foto publicada por Diana Garkusha (@diana_garkusha) el4. miejsce: Yasmin Verheijen – Miss Holandii5. miejsce: Kaci Fennell – Miss Jamajki23-letnia reprezentantka Polski - Marcela Chmielowska - nie dostała się do finałowej szesnastki.Miss Universe, to konkurencyjny, ale mniej prestiżowy event wobec Miss World konkurs piękności dla kobiet. Wybory przeprowadzane są przez organizację Donalda Trumpa – jednego z najbogatszych ludzi świata.

Dodał(a): pinky Poniedziałek 26.01.2015