Miss Słowianek – Sandra Traczyk w CKM!

Piękna Sandra dołączyła do Słowianek w teledyskach Cleo i Donatana. W ich klipach widziałeś, jak świetnie tańczy, a teraz w nowym numerze CKM zobacz, jak świetnie wygląda nago.

CKM_PROMO 1-2 2018.jpg

CKM: Wszystkie teledyski, w których się pojawiasz, są wielkimi hitami. Po prostu przynosisz Cleo i Donatanowi szczęście!
Sandra Traczyk: Chciałabym przynosić komuś szczęście, ale myślę, że to bardziej złożony proces (śmiech). Za sukcesem tych klipów stoi wiele osób, począwszy od Donia, który jest mózgiem całej operacji i twórcą tłustych bitów, poprzez Cleosię, która pisze teksty i wyśpiewuje je swoim pięknym głosem, a skończywszy na zwariowanych chłopakach odpowiedzialnych za produkcję teledysków.

CKM: Lecimy po kolei: pierwszym teledyskiem, w którym wystąpiłaś, był przebój „N–O–C”. Jak wygląda twoja wymarzona, idealna, perfekcyjna noc?
Sandra Traczyk:  Noc zakupów, z kartą płatniczą bez limitu (śmiech).

CKM: Z kolei najnowszy hit to klip do „Pali się”. A jak mężczyzna może rozpalić ciebie?
Sandra Traczyk: Mężczyzna, który miałby mnie rozpalać, kojarzy mi się z chippendalesem. A ten typ faceta może co najwyżej sprawić, że spalę się ze wstydu.


CKM: Naszą sesję robiliśmy w otoczeniu klasycznych aut. Musimy więc zapytać, co byś powiedziała na seks w samochodzie?
Sandra Traczyk:  Seks w samochodzie jest fajny, kiedy masz kilkanaście lat. Z wiekiem zaczęłam bardziej cenić sobie komfort i wygodę. Chociaż muszę przyznać, że ten zielony Cadillac z sesji pobudza moje zmysły... Hm, może jednak jest wart grzechu...

CKM: Nim pojawiłasś się w teledyskach, byłaś m.in. Miss Mazowsza.
Sandra Traczyk:  Zgadza się, dotarłam też do finału Miss Polski. To właśnie dzięki konkursom piękności zauważyło mnie kilka osób i zaczęła się moja przygoda z fotomodelingiem. A co ciekawsze, podczas następnego konkursu Miss Mazowsza poznałam Olę Ciupę.

CKM: Czyli inną piękną Słowiankę, dobrze znaną nam i czytelnikom CKM.
Sandra Traczyk:  Tak, przekazywałam koronę nowej Miss, a Ola Ciupa była jedną z kandydatek. Zaś po kilku latach Ola przedstawiła mnie naszemu kochanemu Donatanowi i zagrałyśmy razem w teledysku...

To był wywiad. Gorące i bardzo niegrzeczne zdjęcia Sandry znajdziesz tylko w noworocznym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_01-02_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Piątek 29.12.2017