Miss BumBum 2015: Sabrina Boing Boing

Sabrina Boing Boing to jedna z najostrzejszych kandydatek do tytułu Miss BumBum 2015. Ta dziewczyna lubi dziary i seksowne sesje zdjęciowe. Czyli dokładnie to, co my!

sabrina boin boing.png

Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy wam 27 ślicznotek, które w tym roku zawalczą o tytuł Miss BumBum, czyli miss najseksowniejszego tyłeczka w Brazylii. Jako, że dziewczyny są nad wyraz godne uwagi, na tym jednak nie koniec - oprócz tego postanowiliśmy, że systematycznie będziemy przybliżać wam ich sylwetki, poświęcając uwagę każdej z osobna. W końcu te dziewczyny naprawdę na to zasługują!

Oto czas na kolejną, gorącą kocicę z aspiracjami na zostanie królową pośladków! Sabrina Boing Boing, która reprezentuje stan Rio Grande Do Sul to bez wątpienia jedna z najostrzejszych zawodniczek tegorocznej edycji konkursu. Boskie ciało seksownej blondynki zdobią rozliczne dziary i piercing, a jej seksowne, niegrzeczne zdjęcia świadczą o tym, że lubi dobrą zabawę i nie brakuje jej pewności siebie. Sabrina jest modelką, ale przede wszystkim również DJ-ką. Nie wiemy, czy wygra tegoroczny konkurs Miss BumBum, ale jesteśmy pewni, że każdy w jury z wielką chęcią uderzyłby z nią na jakąś imprezę!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/sabrinaboingboingreal Piątek 28.08.2015