Miss BumBum 2015: Laura Biral

Oto kolejny powód, dla którego kochamy Brazylię - seksowna i wyuzdana Laura Biral, która w tegorocznej edycji konkursu na najseksowniejsze pośladki w kraju reprezentuje stan Ceará! Czy ma szansę na tytuł Miss BumBum?

missbumbum89.png

O zawodach Miss BumBum, pisaliśmy wam już wielokrotnie, również pod kątem tegorocznej edycji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Jeśli jednak jakimś cudem nie słyszałeś jeszcze o jednym z najgorętszych konkursów świata, spieszymy z pomocą, aby uświadomić cię, że ta impreza to istny hołd dla kobiecych krągłości, a konkretniej mówiąc - kobiecych pośladków. Spośród 27 kandydatek zostanie wybrana posiadaczka najlepszego tyłeczka w kraju! Jak na Brazylię przystało, konkurencja jest naprawdę wysoka.

Dziś pragniemy wam przedstawić reprezentantkę stanu Ceará, której brazylijskość widoczna jest na każdym kroku. Laura Biral Fernades - bo o niej mowa - posiada nie tylko typowo latynoskie kształty, ale także iście narodowe zamiłowanie do piłki nożnej. Seksowna blondynka jest wiernym kibicem klubu Fortaleza EC, o czym mówi z wielką sympatią i dumą!









Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/missbumbumbrasil2015 Niedziela 06.09.2015