Miss BumBum 2015: Laura Biral

Oto kolejny powód, dla którego kochamy Brazylię - seksowna i wyuzdana Laura Biral, która w tegorocznej edycji konkursu na najseksowniejsze pośladki w kraju reprezentuje stan Ceará! Czy ma szansę na tytuł Miss BumBum?

missbumbum89.pngO zawodach Miss BumBum, pisaliśmy wam już wielokrotnie, również pod kątem tegorocznej edycji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Jeśli jednak jakimś cudem nie słyszałeś jeszcze o jednym z najgorętszych konkursów świata, spieszymy z pomocą, aby uświadomić cię, że ta impreza to istny hołd dla kobiecych krągłości, a konkretniej mówiąc - kobiecych pośladków. Spośród 27 kandydatek zostanie wybrana posiadaczka najlepszego tyłeczka w kraju! Jak na Brazylię przystało, konkurencja jest naprawdę wysoka.

Dziś pragniemy wam przedstawić reprezentantkę stanu Ceará, której brazylijskość widoczna jest na każdym kroku. Laura Biral Fernades - bo o niej mowa - posiada nie tylko typowo latynoskie kształty, ale także iście narodowe zamiłowanie do piłki nożnej. Seksowna blondynka jest wiernym kibicem klubu Fortaleza EC, o czym mówi z wielką sympatią i dumą!

Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/missbumbumbrasil2015 Niedziela 06.09.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MINISTER (2015-09-06 22:13:37)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)