Miażdżące piersi

Busty Heart swoimi piersiami miażdży puszki po piwie, rozbija deski i arbuzy. Wraz ze swoim żelaznym biustem zagrała również w filmie „Dyktator”, gdzie używała ich jako narzędzi tortur. Jej broń ma obwód 115 centymetrów i miseczkę H…
busty heart

Busty Heart ma 53 lata i dość nietypową zdolność. Natura obdarzyła ją olbrzymimi piersiami, których używa do zgniatania i niszczenia różnych przedmiotów, a czasem do torturowania facetów. Potrafi zgnieść nimi kilka puszek piwa sklejonych taśmą, przełamuje kij baseballowy na pół, rozbija płytki ceramiczne w pył. Numerem popisowym jest zamienianie arbuza w sałatkę za pomocą dwóch strzałów z biustu.Jej kariera zaczęła się 27 kwietnia 1986 roku podczas meczu NBA między Atlanta Hawks a Boston Celtics kiedy kamery zarejestrowały jak wywijała swoim olbrzymim biustem. Od tamtej pory była nieoficjalną maskotką Celtów. Została też modelką, później miała epizod jako striptizerka, a dziś sama ma klub nocny, w którym panie rozbierają się w rytm muzyki.

busty heart gif.gif

Amerykańska celebrytka wciąż próbuje swoich sił w różnych talent show. Jeździ po świecie na przesłuchania, by pokazywać większej publiczności swoje umiejętności. Była np. w Grecji, we Francji,  w Wielkiej Brytanii. Jest również rekordzistką Guinnessa – w minutę zgniotła 34 puszki po piwie. Talentem byłoby wypicie tyle browarów w 60 sekund, no ale ktoś też później musi posprzątać.
Dodał(a): pinky Środa 19.03.2014