Mia Khalifa wystawiła na aukcję cenny przedmiot. Ma szczytny cel

Tej pani nikomu przedstawiać nie trzeba. Każdy facet oglądał choćby jeden film z jej udziałem, a jeśli twierdzi, że tak nie jest, to kłamie. Mia zasłynęła w branży porno, a jej znakiem rozpoznawczym były nerdowskie okulary. Teraz trafiły na aukcję, z której pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc poszkodowanym w Bejrucie.
795126-mia-khalifa-1.png
Jak widać, ta dziewczyna ma nie tylko wielkie piersi, ale ukrywa pod nimi gigantyczne serce. Od lat pomagała wielu samotnym facetom osiągnąć szczyt przyjemności. W końcu jednak porzuciła karierę aktorki filmów dla dorosłych m.in. z powodu wielu gróźb kierowanych w jej stronę przez dżihadystów.

Khalifa mimo wszystko nie żywi urazy do Państwa Islamskiego, które twierdziło, że swoją działalnością ściąga hańbę na cały region Bliskiego Wschodu. Co więcej, zdecydowała się pomóc swojej ojczyźnie, pogrążonej w tragedii po niszczycielskim wybuchu w Bejrucie.

W tym celu wystawiła na aukcję dobroczynną swoje “niesławne okulary”, które towarzyszyły jej od początku kariery w różowej branży. Khalifa powiedział, że cały dochód zostanie przeznaczony na libański Czerwony Krzyż.


Gwiazda chce przy okazji pobić rekord Guinnessa najdrożej sprzedanych okularów. Należały one do Lennona, a ich wartość osiągnęła 183 tys. dolarów.

Dodatkowo Mia zdradziła, że będzie sprzedawać inne przedmioty. W tym swój aparat na zęby, używaną maszynkę do golenia oraz gąbkę, którą musi już wymienić na nową.

Zobacz jej galerię:



Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Środa 12.08.2020