Megan Fox – gdzie zniknęłaś ślicznotko?

Tej gorącej aktorki nikomu przedstawiać nie trzeba, ale i tak to zrobimy, bo lubimy o niej gadać. Mimo że dawno jej nie widzieliśmy na ekranie i tak się nią jaramy.

Megan urodziła się 16 maja 1986 w Oak Ridge w stanie Tennessee. Ostatnio pisaliśmy, że najpiękniejsze kobiety mają podwójne pochodzenie. Megan ma potrójne! – irlandzkie, francuskie i indiańskie. Obecnie trudno zobaczyć ją w kinie, nad czym ubolewamy.

Z pewnością oglądałeś Transformersów nie dla ogromnych robotów CGI, a właśnie dla naszej ślicznotki. Kolejne części bez jej udziału nie były już tym samym.

Z nowości na temat Megan możemy zdradzić, że niedawno rozstała się z mężem Brianem Austinem Greenem i na razie pozostaje singielką. Wystąpiła też w nowym teledysku Machine Gun Kelly'ego do utworu Bloody Valentine.Niektórzy zaczęli spekulować, że celebryci kręcą ze sobą, ale plotki zdementował były mąż Megan. Green w swoim podcaście powiedział: “To miły, autentyczny facet (...) w tym momencie są tylko przyjaciółmi”.

Megan może już niebawem wrócić na duże ekrany w najnowszym thrillerze Randalla Emetta Midnight In Switchgrass. Aktorka wystąpi u boku Bruce’a Willisa oraz córki Sylversta Stallone’a – Sistine Stallone.

ZOBACZ CO TAM U MEGAN NA INTAGRAMIE:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 26.05.2020