Masika Kalysha - kreolskie kształty

Jedna z lepszych mikstur genetycznych sprawiła, że Masika Kalysha hipnotyzuje panów jak tylko porusza którąkolwiek częścią ciała. A wszystkie ma apetyczne.
masika.jpg

Masika Kalysha jest kreolką, czyli laską urodzoną w Ameryce, w której płynie krew hiszpańska, portugalska i francuska. Jej imię oznacza „niezwyciężona” w języku suahili. I tak też się zachowuje – brnie do przodu realizując swoje plany i marzenia. W wieku 19 lat, zapragnęła być modelką.

Brała udział w sesji do magazynów męskich, ale sławę przyniosły jej występy w teledyskach. Ma ich na swoim koncie dość sporo, ale te najsłynniejsze były realizowane do kawałków śpiewanych przez takie gwiazdy hip hopu (i nie tylko) jak Lil Wayne, Rick Ross, Flo Rida, Lenny Kravitz, Travis Baker czy Red Foo. Obecnie skupia się na aktorstwie, ale w produkcjach pełnometrażowych. Można ją podziwiać w filmach Three Can Play That Game , Sounds of Poetry i w serialu 7 Lives Xposed.


Prywatnie, jak już znajdzie czas, sporo imprezuje i ćwiczy. Ta hip hopowa laska certyfikowaną trenerką osobistą, więc jeśli nie odpowiada Ci program Ewy Chodakowskiej, możesz napisać tej gorącej kreolki. Żeby ją do siebie przekonać, najlepiej spróbuj dojść do jej serca (lub innej części ciała) przez żołądek. Ta dziewczyna uwielbia jeść. Możesz zaserwować jej coś z kuchni włoskiej albo jakieś danie soul food, czyli potrawy wywodzące się z niewolniczej Ameryki.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Jednak nie pozwalaj sobie na zbyt wiele, bo po pierwsze: jest mocno wybredna i wie czego chce, a do tego ma mocną osobowość, której facetowi nie uda się stłumić; po drugie: lubi boks i trochę w ringu spędziła; po trzecie: Masika wytrzyma więcej bólu od Ciebie – w wieku 16 lat przekuła sobie sama łechtaczkę agrafką. A Ty mdlejesz podczas pobierania krwi do badania...

Aha, wymiary - 86D-61-97. Jakieś pytania?

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/masikakalysha Czwartek 06.02.2014