Maria Liman - dziewczyna od kontrowersyjnej oferty

Maria wzbudziła już niejedną sensację. Aktywna kibicka, początkująca aktorka i dziewczyna z okładki Playboya. Zobaczcie sami, kogo rosyjska partia opozycyjna chciała na swego rzecznika.


Maria to nie tylko seksowna modelka, ale również wielka fanka piłki nożnej. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie przeprowadziła się z Rostowa nad Donem na studia aktorskie. W przeszłości była prezenterką jednej z rosyjskich stacji telewizyjnych, teraz uczy się, opiekuje trójką dzieci i kibicuje Chelsea Londyn.

Jej fotki na insta wywołują prawdziwą furorę, ale największe zamieszanie wywołała swoim wpisem w czasie lockdownu: "szukam towarzystwa miłego pana, który nie jest zarażony, żeby spędzić następne trzy miesiące w izolacji i zabawić się trochę w kwarantannie". Męska część internetu dosłownie eksplodowała.

W przeszłości współpracowała z Playboyem, gdzie pojawiła się na okładce ukraińskiego wydania oraz została wyróżniona w konkursie Maxima. Jej sławę i niezaprzeczalne atuty estetyczne próbowali wykorzystać również politycy, proponując jej funkcję rzecznika. Maria nie interesuje się jednak polityką i woli rozwijać swoje talenty aktorskie.

Zresztą, zobaczcie sami. Nawet jeśli nie jesteście fanami Chelsea:


Dodał(a): CKM.PL / instagram.com/liman_maria Czwartek 06.08.2020