Lyna Perez – ta dziewczyna żyje w bikini

Prawie każda kobieta marzy o ogromnej szafie. Tej ślicznotce niepotrzebne takie rzeczy, bo cała jej garderoba zmieściłaby się spokojnie do twojej szuflady ze skarpetkami. Lyna sama przyznaje, że rzadko zakłada coś więcej niż bikini.

Lyna urodziła się 4 listopada 1992 roku w Miami na Florydzie, gdzie chętnie przeniesiemy się z całą redakcją. Po pierwsze ze względu na seksowne dziewczyny, a po drugie w ucieczce przed ciemnogrodem. W końcu tam, gdzie dużo słońca jest też jaśniej. 

Wracając do naszej ślicznotki, to od najmłodszych lat miała aspiracje do zostania modelką. Jako nastolatka brała udział w pierwszych sesjach. Gdy dojrzała skupiła się jednak na jednym konkretnym typie modelingu. Nie trudno domyślić się, że chodzi o paradowanie w bikini i bieliźnie.

Trzeba przyznać, że nadaje się do tego znakomicie. Ma 165 cm wzrostu, wymiary: 81-55-86 i miseczkę DD. Jest także bardzo leciutka, bo waży zaledwie 50 kg.

Perez sama na swoim profilu na Instagramie przyznaje, że „W zasadzie to żyję w bikini”. I w sumie to zdanie i jej fotki, podsumowują tę dziewczynę najlepiej.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 20.07.2020