Luxuria Astaroth w majowym Playboyu

Luxuria Astaroth rozebrała się dla magazynu Playboy. Jej zdjęcia będziesz mógł oglądać w majowym wydaniu czasopisma

Luxuria Astaroth Playboy


W najnowszym wydaniu magazynu Playboy będziesz mógł zobaczyć polską skandalistkę i gwiazdę teledysków Donatana - Luxurię Astaroth zupełnie nago! 

Luxuria Astaroth PlayboyW numerze ponadto:

• Specjalny dodatek „Kreator” – 72. strony o męskim stylu! To unikalna publikacja na rynku wydawniczym, prezentująca przegląd najnowszych trendów na nadchodzący sezon, w klasycznym, męskim wydaniu. Tym razem "Kreator" prezentuje jeden dzień z życia mężczyzny – od pobudki
po romantyczną kolację z finałem w stylu playboya. Dodatek zawiera liczne inspiracje, jak powinien ubierać się nowoczesny mężczyzna. A na deser "obiekty pożądania Playboya", czyli przegląd nowości ze sklepów, którym warto poświęcić uwagę.

• Treści w technologii „rozszerzonej rzeczywistości” – dostępne dzięki darmowej aplikacji TAP2C (aplikacja na smartfony i tablety w systemie Android i IOS dostępna w App Store i Google Play).

• Wywiad ze Stanem Lee – Spider-Man, X-Meni, Hulk, Iron Man i Fantastyczna Czwórka mają jednego ojca. Jest nim Stan Lee, który tworząc komiksowe postaci dla wydawnictwa Marvel, wymyślił tych i wielu innych superbohaterów. Co więcej, choć były to postaci rysunkowe, on dodał im głębię. Psychologiczną. PLAYBOY rozmawia z prawdziwym superbohaterem amerykańskiego komiksu, który mając 91 lat na karku nadal zachwyca poczuciem humoru. 

„To ciekawe – przed laty w waszym magazynie zastanawiano się, czy zrobić wywiad ze mną, ale chyba uznaliście, że jeszcze nie pora. Jeden z redaktorów stwierdził: „Znamy Stana Lee, kochamy go. Stan jest kumplem Hefa. Ale Spider-Man jest bardziej znany”. Czy nasze spotkanie oznacza,
że w końcu przerosłem Spider-Mana?” – mówi Stan Lee dla „Playboya”.

• Rozmowa z Łukaszem Misiukanisem – twórcą Socializera, największej agencji social media w tej części Europy. Jeśli masz konto na Facebooku, to z całą pewnością on na nim zarabia – i to miliony!

• „Deklaruję, że w okresie obowiązywania niniejszej umowy nie polecę w kosmos.”, czyli najdziwniejsze zapisy w piłkarskich kontraktach.

• Tata Kazika w Paryżu. Tylko w PLAYBOYU przedpremierowy fragment biografii Stanisława Staszewskiego „Tata mimo woli”.

• Wino na okrągło? Czym tak naprawdę zajmują się sommelierzy: jak zostać sommelierem i ile można zarobić.

• Czego nie robić w łóżku? Felieton Aleksandry Różdżyńskiej

• Trzecia i ostatnia część zdjęć wyróżnionych w konkursie Fotoerotica.

Majowe wydanie PLAYBOYA w kioskach i w wersji cyfrowej na tablety w sprzedaży od 30 kwietnia 2014.

Luxuria Astaroth Playboy

Luxuria Astaroth nago Playboy
Luxuria Astaroth Playboy


Dodał(a): BJ, fot. Playboy Poniedziałek 28.04.2014