Lucinda Joya – dziabnie cię jak czarna wdowa

Seksowna nawet w dresie i elegancka mimo licznych tatuaży. Taka może być tylko Lucinda. Ta dziewczyna z Manchesteru to typowa łobuziara, która lubi, jak faceci grzeszą na jej widok. I potrafi ukąsić jak czarna wdowa.
Wyświetl ten post na Instagramie.

The prettiest set from @bluebella 🥰

Post udostępniony przez Lucinda🕸 (@lucindajoya)


Lucinda Joya urodziła się 17 maja 1996 roku w Anglii. To hardcorowa laska, która wychowywała się na ulicach Manchesteru. Tamtejsze piłkarskie zamieszki, których sama nieraz była świadkiem, nigdy nie robiły na niej większego wrażenia. Jak sama przyznaje, że: “Gdy w pubie podchodził do mniej jakiś dupek, wiedziałam jak wykorzystać swoje szpony”.

Można tylko się domyślać, że robiła z nich niezły pożytek. Mimo że od zawsze sprawiała wrażenie twardej laski, to ma jednak jedną słabość. Są nią słodkie pieski, kotki i króliczki. Często bawi się z psem Brunem, który ma nawet własne konto na Instagramie.

Wydziarana seksbomba lubi nie tylko robić sobie kolejne tatuaże, ale także bardzo często zmienia fryzury. Uwielbia też bawić się modą i łączyć różne style. Z jednej strony zakłada mroczne barwy, a z drugiej neonowe kolory. Czasem ma na sobie wyzywające kiecki, a innym razem wskakuje w luźny podziurawiony dres.

Jednak jak sama mówi o sobie: ”bardziej niż damą, jestem dresiarą”. Zobacz jej galerię i przekonaj się sam, czy wpadniesz w sieć tej czarnulki:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 26.08.2020