Luciana Andrade - legalna ring girl

Podczas hali UFC Fight Night, która obyła się w Las Vegas, zawodników na ring wyprowadzała na ring seksowna Luciana Andrade. Kim jest jedna z najgorętszych ring girl na świecie?


Choć punktem kulminacyjnym wieczoru była walka Gilberta Burnsa z Tyronem Woodleyem, to uwagę publiczności skradła Luciana Andrade, dla której nie był to pierwszy występ w tej roli. Dziewczyna zadebiutowała jako ring girl UFC w 2014 roku. W ciągu ostatnich trzech imprez federacji musiała zostać zastąpiona przez koleżankę, a to wszystko przez obostrzenia wynikające z pandemii.

Luciana to prawdziwa legalna brunetka. Modelka ukończyła studia prawnicze i pracowała nawet w zawodzie, jednak doszła do słusznego wniosku, że taka uroda nie może marnować się wśród pozwów i kodeksów. Szturmem więc weszła do świata show biznesu.

Niezwykła uroda oraz portugalskie nazwisko Luciana zawdzięcza swojemu pochodzeniu. Modelka jest rodowitą brazylijką. Ma 167 cm wzrostu i waży ok 53 kg. Doskonała figura i śliczna twarz sprawiły, że dziewczyna święci triumfy nie tylko w modelingu, ale również na Instagramie, gdzie regularnie chwali się nowymi zdjęciami.Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Poniedziałek 01.06.2020