Transekstaza

Zobacz, kto rozpala teraz wyobraźnię mężczyzn od Los Angeles po Tokio, przez Londyn, Paryż i Warszawę…
Linda Hopkins

Lindę Hopkins, znaną lepiej jako Tera Patrick, świat poznał kilka lat temu w subtelnych filmach dla wyrafinowanych, acz w pełni dojrzałych odbiorców. Dzięki wielkiemu talentowi oraz olbrzymim, a przy tym naturalnym piersiom ta dyplomowana pielęgniarka oraz posiadaczka licencjatu z biologii stała się jedną z najgorętszych gwiazd branży erotycznej. Ale dla tej pięknej kobiety, w której żyłach płynie krew tajska, angielska i amerykańska, różowy światek był zaledwie miejscem startu do wielkiej, transglobalnej kariery.

Kolejnymi etapami podboju Ziemi były m.in.: okładka prestiżowego magazynu „FHM” (przy okazji została jego stałą felietonistką), liczne występy w programach radiowych legendarnego prezentera Howarda Sterna, a także udział w reklamach słynnej gry komputerowej Saints Row 2. To jednak nie koniec! Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że Tera Patrick zagra główną rolę w reżyserowanym przez Quentina Tarantino rimejku kultowego filmu pt. „Faster, Pussycat! Kill! Kill!”.

Film będzie opowiadał o trzech hojnie obdarzonych tancerkach go–go, podróżujących szybkimi samochodami po USA i wplątujących się w różnorakie awantury. Ta rola jest wymarzona dla Tery Patrick, kobiety, która potrafi odróżnić chłopca od mężczyzny!

DOSSIER
IMIONA: Linda Ann NAZWISKO: Hopkins Shapiro PSEUDONIM: Tera Patrick DATA URODZENIA: 25.07.1976 r. MIEJSCE URODZENIA: Great Falls (USA) WZROST: 175 cm WAGA: 55 kg WYMIARY: 91/61/86 OCZY: brązowe WŁOSY: czarneDodał(a): Sebastian Dembiński Poniedziałek 05.09.2011