Lilly Marchel – dziewczyna z okładki CKM!

Polska gwiazda Instagrama i gwiazda najnowszego numeru CKM w jednym. Poznajcie Agatę „Lilly” Marchel, czyli seksowną modelkę, która przez najbliższy miesiąc będzie się do was uśmiechać z witryn sklepowych z okładki naszego magazynu.

Jeśli śledzicie w miarę na bieżąco galerie w serwisie CKM, to pewnie całkiem nieźle znacie modelki rodem z Instagrama. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że kojarzycie także naszą dzisiejszą gorącą bohaterkę, Lilly Marchel.

Ba, istnieje nawet spora szansa, że należycie do jej bardzo pokaźnego grona obserwujących, które wynosi aż 267 tys. osób! No a jeśli nawet nie należycie, to gdy zobaczycie kilka jej seksownych fotek, to prędko będziecie chcieli to nadrobić.

Seksowna Polka ma 23 lata i do jej największych atutów należą idealne wymiary (86-60-86) oraz nogi, które, zwłaszcza w szpilkach, sięgają do nieba. Poza tym Lilly jest prawdziwą romantyczką – jak mówiła w wywiadzie dla naszego magazynu, lubi facetów, którzy potrafią okazywać jej swoje uczucia, najlepiej za pomocą kwiatów, kolacji i tego typu bajerów.

Więcej o Lilly i przede wszystkim więcej Lilly (tak, mamy na myśli bardzo gorące i bardzo odważne fotki), znajdziecie w nowym numerze magazynu CKM, który w kioskach już od 1 września 2017. Tymczasem zerknijcie sobie na galerię fotek z Instagrama Lilly. Tak w ramach zachęty.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/lilly.marchel/ Czwartek 31.08.2017