Liliana Filipa – portugalska tancerka

Piękna i zmysłowa, delikatna i kusząca – te cztery przymiotniki najlepiej określają seksowną Lilianę Filipę. Może uda wam się wymyślić jeszcze kilka kolejnych?

Chcielibyśmy móc napisać, że Lilianę doskonale określa także przymiotnik „naturalna”. To byłaby jednak nieprawda, ponieważ seksowna Portugalka niedawno przyznała, że na pewnym etapie swojej kariery zrobiła sobie operację nosa. Ale ok, tę jedną małą operację możemy jej wybaczyć, zwłaszcza że tak naprawdę na pierwszy rzut oka nie sposób zauważyć, by dziewczyna w jakikolwiek sposób podrasowała swoją urodę.

Zresztą, czy ten nos ma w ogóle jakieś znaczenie w obliczu reszty boskiego ciała Liliany? To zaś na pewno jest naturalne, bowiem dziewczyna od najmłodszych lat trenuje taniec i to właśnie lata regularnych ćwiczeń sprawiły, że ma tak perfekcyjną sylwetkę – jędrną, kuszącą i pełną boskich krągłości, która w żadnym razie nie wygląda sztucznie.

Najlepiej jednak jak przekonacie się o tym sami, przeglądając poniższe fotki.


ZOBACZ TEŻ:

Chyba wiesz, jak zamierza Cię zahipnotyzować...😵

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 16 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/lilianafilipa__/ Czwartek 21.09.2017