Leyla Ghobadi - kochanka Westa?

Domniemana kochanka Kanye Westa jest bardzo podobna do Kim Kardashian. Aczkolwiek jeśli chodzi o pupę, to Kim Kardashian jest nie do podrobienia, ale tyłeczek tej kanadyjskiej modelki prezentuje się równie apetycznie
Leyla Ghobadi

Leyla Ghobadi miała swoje pięć minut w połowie ubiegłego roku. Wtedy waśnie obwieściła światu, że bzyknęła się z Kanye Westem, który w tamtym czasie oczekiwał z Kim Kardashian wspólnego dziecka. Kanadyjska modelka sprzedała swoją historię jednemu z tabloidów, jednak mało kto uwierzył  w ten romans.

Dziewczyna twierdziła, że ma dowody, ale w telefonie, który zaginął lub uległ zniszczeniu. Jedyne co ocalało, to pamiątkowe zdjęcie z Kanye. W pełnym ubraniu. Leyla twierdziła, że bardzo szybko oboje pozbyli się ciuchów i po krótkiej grze wstępnej uprawiali seks.


Jedno jest pewne – panna Ghobadi wypłynęła na powierzchnię, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Spotkać takie ciało w Kanadzie, to jakby zobaczyć Maybacha w głębokiej Rumunii. Teraz możemy modelkę podziwiać wspólnie i obserwować jak rozwinie się jej kariera. Chyba że wystarczy jej chwila szumu, który wytworzył się wówczas, a po którym zaczęła pojawiać się na modnych imprezach. Zawsze w strefie VIP.

I tylko rapera szkoda, bo najprawdopodobniej nie bzyknął (brak dowodów), a biedny musiał znosić gniew wściekłej Kim.
Dodał(a): pinky / fot.: facebook.com/leyla.rockks Wtorek 25.02.2014