Lepsza niż Oscar - Bryana Holly

Zazdrościcie Leonardo DiCaprio statuetki Oscara? Teraz będziecie mu zazdrościć byłej (prawdopodobnej) partnerki. Przed wami Bryana Holly.


Bryana Holly ma zaledwie 23 lata i aż 1,6 miliona obserwatorów na Instagramie. W opisie możemy przeczytać, że jest kochająca i miła, bo to nigdy nie idzie na marne. Co prawda to prawda. Doceniamy fakt, że ta dziewczyna poświęca swój czas, aby paradować w samej bieliźnie do sesji zdjęciowych. Bardzo nas cieszy, bo czy można wymyślić lepsze zajęcie dla kobiety o jej kształtach? Jej ciało doceniono już w Maximie i na okładce Playboya.


Dodatkowo modelka wie, jak w odpowiedni sposób podgrzać atmosferę wokół swojej osoby. I nie chodzi tutaj o wychodzenie bez ubrania na ulicę, a o kontakty z celebrytami. Zanim zyskała sławę media rozpisywały się o jej związku z Brody’iem Jennerem, czyli bratem przyrodnim Kim Kardashian West. Później spotykała się Ashtonem Irwinem, czyli perkusistą 5 Seconds of Summer.


Ostatnim słynnym partnerem Bryany był sam zdobywca Oscara Leonardo DiCaprio. Właściwie to po prostu widziano ich razem, spacerujących po wybrzeżu Los Angeles. Ale wiadomo przecież, że jeśli chodzi o sławy, to wystarczy, żeby ktoś przechodził obok gwiazdy, a tabloidy zaczną zadawać popularne pytanie „Czy to nowy chłopak/dziewczyna (tu wstaw imię i nazwisko)?”.

Nieważne z kim była do tej pory. Jej przeszłość nas nie interesuje. To co dla nas istotnie, to jej przyszłość. A ta rysuje się w różowych barwach. Wstrzymując oddech śledzimy jej konto na Instagramie licząc na kolejne zdjęcia w negliżu i na plaży. Właśnie takie rzeczy rozgrzewają nasze serca zimnych drani. Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/bryanaholly/ Wtorek 31.01.2017