Leanna Bartlett – sam seks

„Twoje spodnie nigdy nie zrobią się za ciasne, jeśli nie będziesz ich nosić w ogóle” – oto życiowe motto Leanny Bartlett, jednej z najbardziej seksownych amerykańskich modelek. I musimy przyznać, że takie podejście do życia, podoba się nam w niej zdecydowanie najbardziej.

Niedawno pisaliśmy Wam, że Amerykanki to kobiety, które według badań mają największe na świecie piersi. Spójrzcie na seksowne zdjęcia Leanny, a przekonacie się, że to stwierdzenie zdecydowanie nie jest na wyrost. Jeśli zaś sam widok Wam nie starcza i szukacie potwierdzenia w liczbach, to proszę bardzo.

86 idealnych centymetrów – tyle wynosi obwód Leanny w biuście. Do tego może poszczycić się miseczką C („c”, jak cudowne!), talią osy o obwodzie 60 centymetrów i nieziemskimi biodrami, które mają perfekcyjne 91 centymetrów obwodu.


Nic więc dziwnego, że lista kampanii reklamowych i sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów, w których Leanna brała udział, sprawia, że dostajemy oczopląsu i nie możemy ogarnąć jej jednym spojrzeniem. Nawet nie będziemy próbować jej przytaczać, bo ten tekst zmieniłby się w coś na kształt książki telefonicznej, a Wy umarlibyście z nudów czytając kolejne tytuły. Musicie po prostu uwierzyć nam na słowo – ta lista jest naprawdę bardzo długa.

Oprócz kariery modelki, Leanna wcieliła się także w epizodyczną rolę „gorącej dziewczyny” (a w jaką inną rolę mogłaby się wcielić?), w filmie „Inna kobieta”, w którym grały między innymi Cameron Diaz czy Kate Upton. Jeśli więc Leanna jest tak dobrą aktorką jak i modelką, to wróżymy jej świetlaną przyszłość.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 01.07.2016