Laski z klipu Aerosmith 20 lat później

Blondynka czy brunetka? Zobacz jak laski z teledysku Aerosmith do piosenki "Crazy" trzymają się 20 lat po jego premierze. Wciąż masz ten sam typ?
alicia silverstone liv tyler crazy
Na pewno pamiętacie kultowy teledysk zespołu Aerosmith do piosenki "Crazy", a jeszcze lepiej kojarzycie prawdopodobnie dwie ślicznotki, które w nim zagrały. Każdy z nas miał swój typ - dla jednych była to brunetka z uroczym uśmiechem, dla drugich ponętna blondynka. Obie piękne i młode, dziewczęce, a zarazem szalenie seksowne. A ty, o której z nich śniłeś nocami?Od premiery "Crazy" minęło już 20 lat (tak, tak, jak ten czas szybko leci...), dlatego postanowiliśmy zajrzeć do naszych słoneczek i sprawdzić, jak prezentują się przed 40-stką. Czy nadal podoba ci się bardziej ta sama niewiasta?

shutterstock_107267276.jpgshutterstock_166786718.jpg

Alicia Silverstone (od lewej: 2007  i 2013 rok) zagrała w trzech teledyskach Aerosmith: "Cryin", "Crazy" i "Amazing". Wszystkie cieszyły się ogromną popularnością i przyniosły jej wielką sławę. Przez wiele lat grała także w filmach (głównie komediach). Zajęła się również pracą producencką.

Liv Tyler 2009Liv Tyler 2012

Liv Tyler (od lewej: 2009 rok i 2012 rok) do teledysków ("Crazy" i "I don't wanna miss a thing") wkręciła się za sprawą ojca - lidera grupy, Stevena Tylera. Szybko udowodniła jednak, że nie jest tylko córką sławnego wokalisty. Po licznych sukcesach w roli modelki, postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka. Szczególną popularność przyniosła jej rola Arweny we "Władcy Pierścieni".

alicia silverstone liv tyler crazy


Dodał(a): BJ Piątek 10.01.2014