Laska tygodnia - Michelle Keegan

Choć z reguły Brytyjki nie należą do najpiękniejszych kobiet świata, trafiają się wśród nich perełki takie jak Michelle Keegan. Wtedy naprawdę jest czego zazdrościć braciom zza oceanu!

Michelle Keegan

Michelle Keegan, a właściwie Michelle Elizabeth Benson Keegan, bo tak dokładnie nazywa się ta gorąca laska, to definitywnie jedna z najseksowniejszych aktorek serialowych świata, nawet jeśli jest aktorką tylko jednej roli (gra Tinę McIntyre w niejakim "Coronation Street"). Potwierdzają to z resztą liczne nagrody w tejże kwestii, między innymi "British Soap Awards", które słodka Michelle systematycznie zgarnia od 2008 roku, aż po chwilę obecną.
shutterstock_120887644.jpg
Michelle ma 25 lat, niesamowicie seksowne ciało i całe życie przed sobą na to, by wypełnić swoją biografię jakimiś wielkimi osiągnięciami. Póki co, możemy jedynie pisać o jej atrakcyjnej fizjonomii, ale z drugiej strony, w tym wypadku naprawdę jest o czym wspomnieć. Duży, kształtny i najprawdopodobniej naturalny biust, zgrabna pupa, długie nogi i piękne oczy, to dopiero zapowiedź... A z resztą, zobaczcie sami! Przed wami Michelle Keegan!
Dodał(a): BJ Wtorek 21.05.2013