Larsa Pippen: ex żona Scottiego Pippena

Uwaga MILF. Tak wygląda matka dzieci słynnego gracza Chicago Bulls.

Żony sportowców mają życie jak z bajki, no a przynajmniej tak to wygląda na Instagramie. Byłe żony mają chyba jeszcze lepiej, hajs nadal się zgadza, piasek na plażach nadal jest ten sam, drinki smakują równie dobrze, a ex mąż kontaktuje się tylko w kwestii wysokości przelewu uzupełniającego konto. A gdy ma się takiego faceta jak Scottie Pippen to strumień pieniędzy płynie szeroko. Można w siebie inwestować i Larsa robi to dobrze. Nie uwierzylibyście gdybyśmy napisali że kobieta ma 42 lata, a ma!

Ich małżeństwo pomimo różnic musiało być udane. Ona ma 157 cm wzrostu, on 2 metry z hakiem. (Taka sytuacja ma też swoje plusy). Larsa i legenda Chicago Bulls mają gromadkę dzieci, co zobaczycie zwiedzając jej Instagrama, zobaczycie też, że Larsa obraca się w środowisku hollywoodzkich celebrytów. Siostry Kardashian to zdaje się jej najlepsze przyjaciółki. Oczywiście łączy je miłość do luksusu i plaży.

Na plaży ( i na Instagramie) Larsa ma co do zaprezentowania. Ostatnio opublikowała kilka fotek w których widać jak na dłoni, że najlepiej inwestować w urodę.Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/larsapippen Czwartek 12.01.2017