Lara Goalz – marzycielka z Niemiec

Lara lubi bujać w obłokach i marzyć, ale przy tym wszystkim twardo stąpa po ziemi i ostro pracuje, by sama wyglądać jak marzenie. I zdecydowanie tak wygląda. Przekonajcie się sami.

Lara Goalz ma wszelkie zadatki, by w przyszłości stać się prawdziwą królową selfie. Ma perfekcyjnie wyćwiczone ciało, przez co olśniewa swoimi boskimi krągłościami, a do tego idealnie wystudiowane pozy do selfie – dokładnie takie, by podkreślić swoje największe atuty.

Nie rozumiemy natomiast jednego. Na większości fotek Lara zasłania swoją twarz burzą blond włosów i telefonem lub aparatem, tak że prawie jej nie widać, a przecież jest równie piękna, co reszta jej ciała. Zastanawia nas to tym bardziej, że Lara jest Niemką, więc pewnie ma świadomość tego, jakie stereotypy krążą o kobietach z jej kraju. Nie chce ich więc na każdym kroku obalać?

Jeśli i wy wciąż uważacie, że nie ma ładnych Niemek, to zerknijcie w poniższą galerię. Lara wygląda w niej jak marzenie.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/laragoalz/ Poniedziałek 18.09.2017