Lady Vamp - wydziarana dj-ka

Ukraińska modelka i DJ-ka wyprowadziła się z Ukrainy po ostatnich rozruchach. Rozpoczęła wielką podróż. Uważamy, że niesłusznie, bo uważamy, że ta anielica mogłaby skruszyć zimne serca Rosjan i zbratać naród ukraiński.
lady-vamp.jpg

Nie sposób nie mieć narodowych skojarzeń patrząc na tę ultra seksowną modelkę. Lady Vamp (jej prawdziwe imię to Ilona) urodziła się 11 listopada, czyli w rocznicę naszego Święta Niepodległości. Ma 26 lat i wraz ze swoim synem wyprawiła się i wyjechała zwiedzać świat. Z jej konta instagramowego można wywnioskować, że obecnie przebywa w malowniczej Tajlandii.


Jest modelką, sama się określa jako hip hopowa, ale bierze udział też w sesjach odzieżowych oraz gra również w teledyskach. W tym między innymi do kawałka kapeli INS - LOVE is like a HEADSHOT. Poniżej ocenzurowana wersja, ale wystarczy kilka sekund i znajdziesz Ilonę w pełnej okazałości.

)

Jest również DJ-ką i producentką muzyki. Oczywiście z tak jędrnymi piersiami, kształtną pupą i wymiarami 86-69-84 oraz ze wszystkimi swoimi dziarami, można ją śmiało uznać za najseksowniejszą didżejkę po prawej stronie Bugu.

)


Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/ladyvamp13 Piątek 14.03.2014