Kyra Santoro – stworzona do bikini

Oto dziewczyna, której naturalne (boskie) warunki predysponują ją do bycia modelką bikini. Zwłaszcza, że sama uważa to za pracę swoich marzeń.
FFN_VEM_SANTORO_K_07172016_52125413_midres.jpg

Jakże jesteśmy wdzięczni internetowi za to, że dzięki niemu możemy poznać dziewczyny takie jak Kyra Santoro. Gdyby nie on, nasze życia byłyby zdecydowanie smutniejsze, bo pozbawione widoku cudownego kobiecego ciała i świadomości, że tak wspaniałe istoty chodzą po tej planecie.

Kyra Santoro miała dotychczas okazję pojawić się w naszym serwisie tylko raz, więc najprawdopodobniej możecie jej wcale nie kojarzyć. I w sumie to nawet nie dziwne, bo tak naprawdę ta gorąca Kalifornijka dopiero wdziera się w świadomość branży modelingowej i publiczności na całym świecie.

Jak na razie idzie jej to całkiem nieźle, bo ledwie 22-letnia Kyra, ma już ponad 850 tys. obserwujących na swoim koncie na Instagramie, a niedługo zostanie także jedną z czołowych modelek magazynu „Sports Illustrated”.


Sądzimy jednak, że lada moment usłyszy o niej cały świat, ponieważ jej zawód sprawia Kyrze niekłamaną przyjemność i satysfakcję. Jak sama wielokrotnie mówiła w wywiadach, pracą jej marzeń od zawsze było właśnie pozowanie w seksownych i skąpych bikini. Zresztą, naturalne warunki Kyry w postaci długich do nieba nóg, pięknej buzi i idealnych wymiarów klepsydry (86-61-86), z góry predestynują ją do wykonywania tej, a nie innej profesji.

Jakbyście nie wierzyli, że Kyra jest stworzona do pozowania w bikini, to mamy dla Was na dowód jedną z jej seksownych sesji. Obejrzyjcie ją więc i przyznajcie – z największą przyjemnością otrzepalibyście jędrny tyłeczek Kyry Santoro z piasku.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Środa 20.07.2016