Kulisy sesji Candice Swanepoel

Pewnie oglądałeś nasze zakulisowe filmiki, które dokumentują powstawanie kolejnych sesji do naszego magazynu, więc wiesz, że na planie obecnych jest kilka, czasem nawet kilkanaście osób. To standard podczas większości takich okazji. Nie inaczej jest w przypadku supermodelki Candice Swanepoel. Tyle że jej ekipa ma lepsze plenery niż nasza.
Candice-Swanepoel.jpg

Candice Swanepoel to 27-letnia supermodelka z Republiki Południowej Afryki, która najbardziej znana jest z występów podczas pokazów seksownej bielizny Victoria`s Secret. Aniołkiem VS jest od 2010 roku, ale pracuje też dla wielu innych dużych marek. Nie ma sensu wymieniać marek modowych, dla których chodziła po wybiegach, bo gdy pomyślisz o czołówce projektantów, Candice z pewnością prezentowała ich kreacje.

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek świata, a co za tym idzie jedną z najlepiej zarabiających (zarobki za 2013 rok szacowano na około 3,3 miliona dolaórw). W ubiegłym roku została też najgorętszą laską w opinii amerykańskiej edycji magazynu Maxim. W 2010 podczas słynnego pokazu Victoria's Secret Fashion Show miała na sobie atrakcję wieczoru – biustonosz Royal Fantasy Bra wart 10 milionów dolarów. Wyglądała więc jak 11 milionów baksów! Nie zapomina jednak skąd przyszła. Udziela się charytatywnie i wspiera fundacje w rodzimym RPA. Najbardziej aktywnie pomaga dzieciom i matkom zagrożonym wirusem HIV.

Tym razem miała sesję na plażach Saint-Barthélemy – gminy-wyspy zależnej od Francji, leżącej na Małych Antylach pomiędzy obiema Amerykami. Teren ten, mimo swej lokalizacji, jeszcze cztery lata temu należał do Unii Europejskiej.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 14.12.2015