Kształtna laska – Paris Dylan

Najbardziej hipnotyzujące piersi, jakie do tej pory widzieliśmy w tym miesiącu. Spojrzysz na nie raz i zanim się obejrzysz upłynie Ci pół dnia. W razie czego nie odpowiadamy za czas, który spędzisz wgapiając się w te wielkie melony. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Paris ma 23 lata i urodziła się w miejscu stworzonym dla takich dziewczyn – w kalifornijskim, gorącym jak ona sama Palm Desert. Dzięki swoim perfekcyjnym kształtom i idealnej figurze popularność osiągnęła bardzo wcześnie i wciąż jest na fali wznoszącej. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 400 tys. napalonych adoratorów, którzy zakładają też dziesiątki fejkowych kont na Facebooku i Instagramie. Jak pisze sama Paris – to dlatego, że po prostu wszyscy łatwo się w niej zakochują.

Cóż, jesteśmy skłonni zgodzić się z tym bez większych kłótni, tym bardziej, że taka pewność siebie jest bardzo imponująca i dodatkowo podniecająca.

Na co dzień Paris jest wielką fanką muzyki z lat 60. i 70. XX wieku, a najbardziej jara się Bobem Dylanem i Donem McLeanem. Lubi też przebieranki – najbardziej za swoich ulubionych bohaterów, czyli Lokiego (brata Thora) i Wonder Woman. Oj tak, zdecydowanie widzimy ją w tej drugiej roli. Albo po prostu w bieliźnie.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/parisdylan550/ Piątek 04.08.2017