Kształtna Chantel Zales

Ta dziewczyna to prawdziwa latynoska bomba. Popatrzcie tylko na jej krągłości! Gwarantujemy, że wsiąkniecie od razu i nie będziecie w stanie oderwać od niej wzroku.
FFN_zales_050416_bacff_52044817.jpg

Oto najważniejsze liczby definiujące piękną Chantel: 25 (lat), 170 (cm wzrostu), 81 (cm obwodu w biuście) i 3,2 mln (fanów na Instagramie). Może powiecie, że ta przedostatnia liczba nie jest aż tak idealna, jak mogłoby się zdawać. Cóż, to teraz podam Wam jedną literę, która to całkowicie zmieni. Tą literą jest „D”. Chyba nie trzeba tłumaczyć co ona symbolizuje.

Liczby jednak zostawmy naukowcom i nie pozwólmy by zakryły one nasz wzrok przed ciałem Chantel. A to jest naprawdę boskie. Spójrzcie tylko na te hipnotyzujące piersi, albo na te krągłe i jędrne pośladki. Zapewne po części Chantel zawdzięcza te idealne kształty swoim meksykańsko-kostarykańskim korzeniom, a po części katorżniczej pracy na siłowni.

Efekt jest na tyle niesamowity, że największe magazyny biją się o to by umieścić na swoich okładkach sesję z seksowną Latynoską w roli głównej.

Tymczasem my mamy dla Was jedną z jej superseksownych sesji dla producenta wody 138Water. Tam również nie biorą pierwszych lepszych dziewczyn.

Dodał(a): Tomek Makowski/ FameFlynet Czwartek 05.05.2016