Konstantina Gianni – bardzo gorąca DJ-ka

Nie wiem, co podoba mi się bardziej w tej dziewczynie – to, że jest supergorącą modelką, czy to, że jednocześnie jest uznaną DJ-ką. Ale właściwie to po co wybierać, skoro wszystko można dostać w pakiecie.

Bycie redaktorem CKM-u ma to do siebie, że każdego dnia muszę (to jeden z najprzyjemniejszych obowiązków) przeglądać kilkanaście instagramowych profili różnych gorących modelek w poszukiwaniu tej jednej, najgorętszej, którą akurat tego dnia wam przedstawię.

Obowiązek ten ma jednak jedną zasadniczą wadę. Czasem grozi poważnym uszczerbkiem na zdrowiu lub nawet śmiercią. Dziś na przykład, gdy trafiłem na fotki seksownej Konstantiny Gianni, omal nie udusiłem się gumą do żucia, którą akurat miałem w ustach. Wszystko dlatego, że fotki tej gorącej modelki wywołały u mnie niespodziewany zachwyt, który objawił się nagłym zaczerpnięciem dużej ilości powietrza. Reszty się pewnie domyślacie.

Po opanowaniu ataku kaszlu i odwołaniu karetki mogłem wczytać się w życiorys pięknej Konstantiny. Urodziła się w San Jose w Kalifornii i co prawda nie pisze o tym wprost, ale przypuszczam, że ma greckie korzenie. Poza tym jest wziętą DJ-ką, która puszcza swoje sety w największych klubach świata. No i naturalnie bierze udział w licznych sesjach modelingowych. W bardzo seksownych sesjach. Zobaczcie je sami.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.instagram.com/konstantina.gianni/ Czwartek 17.08.2017