Kobieta po przejściach

Jest aktorką, choć krytycy nie zostawiają na jej warsztacie suchej nitki. Jest również modelką i piosenkarką, ale jej poczynania na polu mody i estrady to pasmo wpadek i kompromitacji.
Dorobek artystyczny 24–letniej Lindsay Lohan to przede wszystkim udział w B–klasowych produkcjach, takich jak „Garbi – superbryka” czy „Wiem, kto mnie zabił”, który w 2007 roku zdobył rekordową liczbę ośmiu Złotych Malin dla najgorszego filmu roku! Jednym zdaniem: artystyczna i zawodowa porażka na całej linii.
Kobieta po przejściach
Skreślenie rudowłosej LiLo, jak pieszczotliwie zwą gwiazdę za oceanem, byłoby jednak błędem. Pomimo braku osiągnięć artystycznych amerykańska gwiazda nie schodzi z czołówek gazet i serwisów internetowych. Zawdzięcza to swemu talentowi do pakowania się w kłopoty. Takiej liczby wykroczeń drogowych, których panna Lohan dopuściła się pod wpływem rozmaitych używek, członkowie bojsbendu Jonas Brothers nie zanotują przez całe życie (oby dożyli stu dwudziestu lat w dobrym zdrowiu). Swym zamiłowaniem do imprezowego trybu życia LiLo zawstydziłaby nawet młodego Jacka Nicholsona, a policjanci z drogówki w Los Angeles widują ją częściej niż własne matki – po kielichu Lindsay rozbiła już kilka luksusowych superaut, których łączną wartość należałoby liczyć w setkach tysięcy dolarów. To nie koniec jej osiągnięć – w ciągu swego niedługiego życia Lindsay przewinęła się przez tyle ośrodków odwykowych, że z powodzeniem mogłaby otworzyć własną klinikę.

Naga prawda
W nieobliczalności pięknej Lindsay jest jednak coś fascynującego. Młoda gwiazda nie ma oporów przed odkrywaniem swego ciała. Potrafi wrzucić fotkę topless na swoją stronę w serwisie internetowym Twitter, zaszokować seksfilmem albo w ramach hołdu dla Marilyn Monroe całkowicie nago wziąć udział w sesji dla prestiżowego tygodnika „New York Magazine”. Lindsay pali, pije, afiszuje się ze swą biseksualnością i pogardą dla reguł społecznych.

Dodał(a): ckm Poniedziałek 28.03.2011