Klaudia Rejnert - nogi do nieba

Mierzy 177 centymetrów wzrostu, z czego większość to jej niesamowicie długie nogi, które uwielbia pokazywać w całej okazałości na fotografiach zamieszczanych w mediach społecznościowych.

Klaudia Rajnert nie bez powodu określa siebie mianem Long Legs Queen. Już nawet po szybkim rzucie oka na jej instagramowe konto, można zauważyć, że jej nogi sięgają niemal po samą szyję. Lubi je pokazywać, ale długie kończyny to nie jedyna rzecz, jaką Polka może się pochwalić.

Na swoim koncie posiada już kilka sukcesów. W 2013 roku została finalistką The Look of the Year, czyli najstarszego konkursu modellingowego na świecie, organizowanego od ponad 30 lat i obejmującego 50 krajów. Od niego zaczynały gwiazdy pokroju Cindy Crawford, czy Gisele Bundchen. Ciekawe czy Klaudię czeka równie udana kariera. To się okaże. Dziewczyna nie zwalnia tempa.

W 2017 roku uzyskała tytuł I Wicemiss Polonii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przegrała z Nelą Serwacińską, ale walka była bardzo wyrównana. Koło tej dziewczyny nie można przecież przejść obojętnie. Jej wymiary to 86-62-88, a piersi nosi w miseczce C. Podejrzewamy że jej kolegom ze studiów na wspomnianej uczelni ciężko jest się skupić na zajęciach.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Środa 20.03.2019