Kimmy Maxx – ogarnięta Latynoska

Latynoskie rysy i kształty (81-61-94), zmysłowe spojrzenie, kipiący seksapil, a do tego przedsiębiorczość i pracowitość, która rzadko spotykana jest u takich ślicznotek. Kimmy Maxx świetnie wykorzystuje wszystkie swoje atuty i przekuwa je w sukces.
kimmy-maxx.jpg

Urodziła się w Stanach Zjednoczonych na Florydzie, ale swoje egzotyczne rysy i kształty zawdzięcza korzeniom panamskim i haitańskim. Od czasów dzieciństwa chciała być modelką, a inspirowały je wielkie nazwiska z branży rozrywkowej – supermodelka Tyra Banks oraz aktorka Halle Berry. Gdy miała 18 lat postanowiła wkroczyć do szołbiznesu.

Wystąpiła w teledysku rapera Flo Rida, a po tym debiucie docenili ją również m.in.: Trey Songz, Lil Wayne, Nikki Minaj, Birdman, Meek Mill, Ray-J, a także guru w branży wideoklipów – Hype Williams. Szybko stała się rozpoznawalna jako hip hopowa laska, jej aparycja idealnie wpisuje się w ten klimat. Później zaczęła pojawiać się na okładkach różnych magazynów lifestyle`owych, modowych, męskich. Gdy jej nazwisko stało się samodzielną marką, zapraszano ją do prowadzenia różnych imprez.Jednak Kimmy Maxx rusza nie tylko kształtnym tyłeczkiem. Jest też ogarniętą kobietą pracującą. Kreuje wizerunek rapera, u którego pojawiła się po raz pierwszy. Jest też jego asystentką. Ma dyplom z higieny dentystycznej oraz licencję pośrednika nieruchomości, a dzięki wielu znajomościom, zawiązanym w branży rozrywkowej, na brak klientów nie narzeka. Poza tym Kimmy firmuje swoim nazwiskiem sieć butików odzieżowych.

To nie koniec planów zawodowych Kimmy Maxx. Wkrótce chce zacząć wydawać swoje plany treningowe na DVD, do tego wypuścić linię ciuchów sportowych firmowanych swoim nazwiskiem, a także układać plany żywieniowe i diety dla swoich klientów. Warto zaznaczyć, że ta przedsiębiorcza fit laska ma dopiero 25 lat.I tu wracamy do początku – Kimmy inspirowała się dwiema wielkimi kobietami. Plany dotyczące modelingu może uznać za zrealizowane. Teraz nadchodzi czas na aktorstwo. Egzotyczna laska myśli już o występach na dużym ekranie. Z jej zawzięciem jest to wykonalne. Oby nie dała się zaszufladkować jako epizodyczna ślicznotka.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/kimmymaxx Piątek 11.12.2015