Kaylee J Lavigne i Saab Marty

O tych dwóch paniach niewiele wiadomo, poza tym, co widać. A mają co pokazać. Dlatego sesję reklamową osadzono w scenerii serialu „Baywatch”. Pamiętasz jeszcze jak Pamela Anderson biegła ratować topielców. Zazdrościliśmy tym nieszczęśnikom, że otarli się o śmierć. I o piersi seksbomby.
kayla-lavigne.jpg

Kaylee J Lavigne i Saab Marty są niemal tak identyczne, jak dwie krople wody, którą reklamują. Producent „minerałki” po raz kolejny próbuje przekonać konsumentów do swojego produktu, zatrudniając do sesji modelki o oszałamiających kształtach.

Kaylee i Saab wystąpiły już w jednej sesji razem. Wtedy rywalizowały o tytuł miss mokrego podkoszulka. Tym razem aspirują do roli, którą kiedyś powierzono Pameli Anderson. Ich olbrzymie piersi nie zawsze mieszczą się w strojach kąpielowych, ale nie jest to dla nikogo problemem. Soczyste pośladki dają się smagać przez bryzę Oceanu Spokojnego, a wiatr rozwiewa im włosy.

Nie wiemy tylko jakie hasło przyświeca tej kampanii. Może „pij wodę, będą wielkie”? Chyba, że masz lepsze.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Poniedziałek 02.03.2015