Kate Moss i Daria Werbowy w kampanii Equipment 2016

W nowej kampanii Equipment możemy oglądać dwie seksowne modelki: Kate Moss i Darię Werbowy. Zdjęcia są bardzo intymne i pobudzające wyobraźnię. Mimo że jest to kampania odzieży, na fotografiach nie brakuje również nagości

d4af993de901eabb960915c05065e35eb181abc8.jpeg

Nowa kampania Equipment promująca kolekcję wiosna-lato 2016 bardzo przypadła nam do gustu. Na seksownych czarno-białych zdjęciach oglądać możemy ikonę - Kate Moss oraz przepiękną topmodelkę polskiego pochodzenia - Darię Werbowy. Co ciekawe, to właśnie Daria jest również autorką wspomnianych fotografii. Podczas, gdy Moss udowodniła światu, że mimo upływu czasu wciąż trzyma się rewelacyjnie, Daria pokazała, że coraz lepiej radzi sobie także po drugiej stronie obiektywu.

Kampania Equipment to subtelna, intymna historia opowiedziana oczami młodszej modelki. Choć pierwszy plan zdecydowanie należy do Kate, a Daria jest tutaj raczej tłem, ślicznotka urodzona w Krakowie w równym stopniu przyciąga naszą uwagę (i nie chodzi tu o względy patriotyczne, ale fakt, że Werbowy do wszystkich kadrów pozowała nago). Zdecydowanie jest na co popatrzeć!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Equipment Czwartek 28.01.2016