Karolina Gilon - dziewczyna z sąsiedztwa

25-letnia bohaterka z serialu „Miłość na bogato” wspina się coraz wyżej po szczeblach kariery, pozostając przy tym dziewczyną z sąsiedztwa, z którą możesz wychylić lufę przy barze w weekend. Na tygodniu też.
Karolina GilonGilon.jpg

Karolina Gilon w serialu „Miłość na bogato” odgrywa rolę wydzieranej fotografki. I na co dzień wszystko się zgadza. Kolorowe tatuaże zdobią jej ręce, nogi i tułów, zawijając zadziornie na krągłą pupę, a fotografować lubi - głównie siebie, a kuszące samojebki pojawiają się później na jej profilach w serwisach społecznościowych.

Karolina Gilon ckm.jpg
Swego czasu Karolina przeprowadziła wywiad dla CKM.PL z rokendrolową ekipą Frontside. Wynikiem była świetna rozmowa z muzykalnymi brodaczami, ale dla nas największą wartością dodaną była prowadząca. Zaiskrzyło między nami i jak to faceci mają – jeśli ktoś się im podoba, zdejmują  z niej ciuszki.


Tak oto możemy zachwycać się Karoliną i jej pierwszą nagą sesją, którą zaszczyciła magazyn CKM i jego czytelników. Jeśli spotkasz ją na ulicy, nie krępuj się przybić piątki. Jeśli spotkasz ją w klubie, nie krępuj się z nią `przypić` pięćdziesiątki.


Karolina Gilon nago.jpg


Dodał(a): jasiek Piątek 11.07.2014