Karolina Benefield – polska petarda

Niech was nie zwiedzie nazwisko Karoliny – to Polka z krwi i kości, która jeszcze niedawno nazywała się Witkowska.

 

 

Na tę seksowną panią natrafiliśmy nieco przypadkiem podczas codziennego researchu i doprawdy wciąż nie możemy sobie wybaczyć, że do tej pory o niej nie słyszeliśmy i nic nie napisaliśmy. W końcu Karolina Witkowska to z pochodzenia Polka, a my, jako prawdziwi patrioci i piewcy kobiecego piękna, z największą dumą i niekłamaną radością opisujemy seksowne modelki pochodzące z naszej ojczyzny.


A Karolina zdecydowanie spełnia te kryteria, mimo że tylko urodziła się w Polsce. Wyjechała jednak do Niemiec i to niestety tam zrobiła prawdziwą karierę jako modelka. Znalazła się między innymi w 2013 na okładce Playboya jako Playmate października promująca Oktoberfest, a jej seksowna sesja w bawarskim fartuchu jest w stanie rozpalić zmysły każdego mężczyzny (możecie ją zobaczyć w galeriach wujka Google). Poza tym życie Karoliny rozciągnięte jest między Los Angeles a Wiedeń, w którym zresztą studiuje. 


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/karolinawit/ Wtorek 17.07.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Sylwia25 (2019-05-08 17:48:50)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek.
Mam na imię Wiktoria lat 25, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie na

https://wyspakobiet.eu
i wyszukaj mnie po nicku: Sylwia25

napisz do mnie i spotkajmy się!
**jestem realna, rejestrując się za darmo pokazujesz mi że jesteś realny i Ci zależy - tak odsiewam ludzi Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)