Karmelowa czekoladka – Scarlett Ellis

Zmysłowa, kształtna i seksowna, a do tego wszystkiego obdarzona piękną karmelową skórą. To Scarlett Ellis, która rozweseli was w każdym trudnym i smutnym dniu.

Młodziutka Brytyjka awansowała w naszym prywatnym rankingu na najpiękniejszą dziewczynę, którą widzieliśmy w ostatnim tygodniu. Urodziła się w 1991 roku w Londynie, gdzie miała idealne warunki do rozwoju w branży, którą postanowiła się zająć.

Mimo tego, że jeszcze jest młoda jej konto na Instagramie śledzi prawie 230 tys. osób. Poza tym Scerlett współpracowała z takimi markami jak Daniel Ellington czy Remi Baker, a także Oh Polly and Pretty Little Thing. Jest też twarzą ekskluzywnych marek bieliźnianych, dzięki czemu na jej kontach w social mediach znajdziecie mnóstwo zmysłowych fotek Scarlett w bardzo obcisłych sukienkach i strojach kąpielowych. Takie fotki znajdziecie też w poniższej galerii.


ZOBACZ TEŻ:

Chyba wiesz, jak zamierza Cię zahipnotyzować...😵

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 16 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/sellisx/ Poniedziałek 09.10.2017